1. Головна \
  2. Онлайн підтримка

Онлайн підтримка 24/7

У геймерів, навіть мають досвід, періодично виникають питання, що стосуються участі в турнірах, переведення в готівку призів і т. д. У Гранд казино допомога приходить оперативно: працівники техпідтримки знаходяться на зв'язку цілодобово.

Для звернення до них можна використати:

Універсальним засобом для зв'язку є телефон Гранд Казіно, адже зателефонувати спеціалістам набагато простіше, ніж викласти будь-яке запитання у письмовій формі. Просто наберіть вказаний у контактах номер і викладіть суть проблеми.

Представники технічної підтримки сайту добре знають свою справу та ввічливі з гемблерами. Відповідаючи людям, вони входять у суть проблем, а не просто поспішають заспокоїти гравців загальними фразами. На їхню допомогу можуть розраховувати і завсідники клубу, і новачки, які нещодавно пройшли процедуру реєстрації. Щоб співробітники закладу швидше розібралися в ситуації, розкажіть їм детально, що сталося.

Супорт допомагає геймерам розібратися не тільки в нюансах переведення в готівку нагород та участі в акціях. Його представники з радістю підкажуть вам, як користуватися бонусами, шукати відповідні слоти. До компетенції працівників техпідтримки також входить пошук виходу із спірних ситуацій.

Наведемо простий приклад: людина, граючи, завоювала великий приз, але не отримала гроші, оскільки в цей момент несподівано вимкнувся або завис комп'ютер. Звернувшись до адміністрації клубу, можете не турбуватися: вона розбереться в тому, що трапилося, і відновить справедливість, повернувши вам гроші.

to_top